Özel Elitpark Hastanesi

Ortaköy’lü Çocukların Mutlu Günü

Ortaköy 100. Yıl İlkokulu ile Merkez Karşıyaka Anaokulunun ortaklaşa yürüttüğü  ‘’Bir Çocuğu Mutlu Et ‘’ Projesi kapsamında Ortaköy 100. Yıl İlkokulunda taşımalı eğitim kapsamında öğrenim gören 24 köy öğrencisi Merkez Karşıyaka Anaokulunun misafiri oldular.

Önce Karşıyaka Anaokulunda  kahvaltı yapan misafir öğrenciler daha sonra Çorum AHL Park AVM’ de öğretmenleri ve arkadaşları ile oyun alanında keyifli dakikalar geçirdi. Öğrenciler sinema izlemenin de mutluluğunu yaşadılar. Daha sonra Çorum Kent  parkı  da gezen öğrenciler , bir çok mutluluğu ve ilki aynı anda yaşadılar.

Merkez Karşıyaka Anaokulu Müdürü Gülsüm Akbaş Temes,  ‘’Mutlu olmanın en garantili yolu bir başkasını mutlu etmektir.’’ diyerek  misafir ettikleri öğrencilerin eğlenirken gözlerindeki  ışık ve mutlulukları bizleri fazlasıyla mutlu etti.” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Ortaköy 100. Yıl İlkokulu Müdürü Mustafa İskender Erken,  öğrencilerinin unutamayacakları güzel bir gün geçirdiklerini belirterek bu anlamlı  projenin gerçekleşmesini sağlayan başta Merkez Karşıyaka Anaokulu Müdürü sayın Gülsüm Gülsüm Akbaş Temes’e, Öğretmenlerine, öğrencilerine, velilerine ve tüm okul çalışanlarına şahsı ve öğrencileri adına çok teşekkür etti.

Ayrıca 100. Yıl İlkokulu Müdürü Mustafa İskender Erken desteklerinden dolayı Ortaköy Kaymakamı Sayın Murat Acar’a, Belediye Başkanı Sayın Taner İsbir’e,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İhsan İbir’e, Anasınıfı Öğretmeni Feray Koyunoğlu İsbir’e  ve öğretmen Ayşe Çelik’e  çok teşekkür etti.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı