Exper Yaptır

ORHAN ATEŞ’TEN ANKARA ÇIKARMASI

Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş, 25 kişilik bir ekipler  birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin grup toplantısına Oğuzlar heyeti önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu da makamında ziyaret etti. Oğuzlar heyeti ayrıca Çorum Milletvekilleriyle de bir araya geldi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Ziyaretlerle ilgili bilgi veren Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş, çoğunluğu kadınlardan oluşan 25 kişilik bir ekiple meclise gittiklerini söyledi. Ateş,  Cumhuriyet Halk Partisinin  meclisteki  gurup toplantısına  katıldıklarını  toplantı sonrası CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ederek, Oğuzlar ilçesinin sorunlarını ve 7 Nisan’da Çorum’da yapılacak olan Şeker Mitingi ile ilgili fikir alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Ateş daha sonra, Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Ahmet Sami Ceylan, Lütfiye  İlksen Ceritoğlu Kurt ve Tufan Köse ile bir araya geldiklerini açıkladı.  Milletvekilleri ile yaptıkları toplantıda Oğuzlar ilçesinin sorunlarını masaya yatırdıklarını  ve çözüm yolları konusunda milletvekillerinden söz aldıklarını ifade eden Ateş “Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman Oğuzlar halkının yanında olacaklarını söylediler. Oğuzlar ekibine  çeşitli ikramlarda bulunan sayın milletvekillerimize, göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı Oğuzlar halkı adına teşekkür ederim” dedi.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı