Exper Yaptır

OKUL ARKADAŞLARINDAN VALİ ALİ MANTI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Belediye Başkanı Zeki Gül, Sayıştay Uzman Denetçisi Bahattin Işık ve iş Adamı Galip Yeşilbaş Aksaray Valisi hemşehrimiz Ali Mantı’yı ziyaret etti.

Bingöl Valisi iken Aksaray Valiliğine atanan okul arkadaşımız Ali Mantı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, uzun yıllardır dostluğumuz, arkadaşlığımız devam ediyor. Valimiz her gitti yerde başarılı çalışmalar yapıyor. İnşallah Aksaray’da da güzel çalışmalara imza atacağına yürekten inanıyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Aksaray Valisi hemşehrimiz Ali Mantı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür etti ve Çorumlu hemşehrilerimize selamlarını iletti.

Ziyarette, önceki dönem AK Parti Çorum milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’nun oğlu Yasir Uslu, Ankara’dan bazı hemşehrileri ile birlikte Belediye Başkanı Zeki Gül, Sayıştay Uzman Denetçisi Bahattin Işık ve iş Adamı Galip Yeşilbaş Aksaray Valisi hemşehrimiz Ali Mantı’ya Çorum’un tarihi simge yapılarından olan Saat Kulesi maketini hediye etti.

 

 

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı