EHM Grup

Odabaş, Avrupa Gazeteciler Derneği Çorum Temsilcisi Oldu

Exper Yaptır Yeni Banner

Yayla Haber, Alaca Lider, Osmancık Haber ve Kargı Gazetesi yöneticisi Hacı Odabaş, Türkiye’nin en büyük medya derneği olma yolunda ilerleyen Avrupa Gazeteciler Derneği’nin Çorum Temsilcisi oldu.

Genel Başkanlığını Adnan Fişenk’in yaptığı Avrupa Gazeteciler Derneği, tüm illerde örgütlenmesini tamamlamak için geniş çaplı bir çalışma yaptı.Derneğin Çorum Temsilciliğine Hacı Odabaş getirildi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Genel Başkan Fişenk, yaptığı açıklamada; “Avrupa Gazeteciler Derneği, Sayın Hacı ODABAŞ’ı Avrupa Gazeteciler Derneği Çorum Temsilcisi olarak uygun görmüştür. Kendisini tebrik eder, değerli meslektaşımıza hizmetlerinde başarılar dileriz” dedi.

Hacı Odabaş ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Genel Başkanlığını çok değerli gazeteci dostum Adnan Fişenk’in yaptığı ve şahsımın da acizane Çorum Temsilcisi olduğum Merkezi Ankara’da olan Avrupa Gazeteciler Derneği, Türkiye’nin en büyük medya derneği olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ediyor. Hemen hemen her ilde örgütlenmesini tamamlayan dernek yakında başarılı çalışmalarıyla da adından söz ettirecek. Özverili çalışmalara imza atan sayın Genel Başkan Adnan Fişenk ve ekip arkadaşlarını kutlarım…” ifadelerini kullandı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı