HLT Tente

NECMETTİN UZUN’DAN TBMM’YE ÇIKARMA

Exper Yaptır

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası ve S.S. Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Necmettin Uzun, Çorum milletvekillerini TBMM’de ziyaret ederek, esnaf odaları ve kooperatif çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

Kooperatif Başkanı Necmettin Uzun beraberinde Oda ve Kooperatif Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Murat İlter, Mustafa Fındıkçı, Halit Bölükbaş ve Numan Özçetin’le birlikte sırasıyla AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Av. Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu’yu son olarak ise CHP Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse’yi TBMM’de bulunan ofislerinde ziyaret etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Başkan Uzun, ziyarette esnaf odalarının faaliyetlerinin yanı sıra Yaydiğin civarında inşaatı devam eden yeni işyerleri hakkında milletvekillerini bilgilendirdi. Uzun, kooperatif alanında devam eden çalışmaların yüzde 20’sinin tamamlandığını ve işyerlerini kooperatif üyelerine söz verdikleri sürede tamamlamak için yoğun çaba sarf ettiklerini dile getirdi. Önümüzdeki günlerde kömürcü ve hurdacılar için ayrılan alanda çalışmalara başlayacaklarını vurgulayan Necmettin Uzun, kendilerine güvenen hiç kimseyi mahcup etmeyeceklerinin de altını çizdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çorumlu milletvekilleri ise, Necmettin Uzun ile Oda ve Kooperatif Yönetim Kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dilediler.

 

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı