EHM Grup

“NAPOLYON NAPOLYON” 5 MAYIS’TA SAHNELENECEK

Exper Yaptır Yeni Banner

“Napolyon Napolyon” Çorum’lu tiyatro severler ile buluşuyor.

2015 yılında ilk oyunlarını sahneleyen Tiyatro Tirat, sezonun ikinci yarısına “Napolyon Napolyon” ile Çorum Devlet Tiyatrosu sahnesinden merhaba diyor.

Seyyare Güzellik Merkezi

Sanatı sanat için yapan ve gönüllülük esasıyla yola çıkan Tiyatro Tirat oyuncuları, yeni oyunları Napolyon Napolyon ile 5 Mayıs’ta Çorum Devlet Tiyatrosu sahnesinde yer alacak.

Napolyon Napolyon adı oyunun konusu ise; tesadüf eseri gözlerden uzak bir psikiyatri kliniğine yolu düşen bir mafya üyesinin klinikte başına gelen talihsiz olayların tarifsiz hikayesini eğlenceli bir dil ile anlatıyor. Napolyon Napolyon; varlık, hiçlik, yaşam, ölüm, savaşlar ve bedellerin, aşkın ve öfkenin, hayaller ve kahramanlıkların romantik ve eğlenceli bir biçimde işlendiği keyifli bir oyun.

Yönetmen koltuğuna aynı zamanda oyunun yazarı olan Umut Azdal’ın geçtiği Napolyon Napolyon’un oyuncu kadrosu ise tiyatro severlerin birçok kez sahnede izlediği; Gizem Yücel, Bekir Akdağ, Murat Solak, Umut Azdal ve Serkan Barçın’ın yanı sıra Harun Yiğitoğlu, Sinem Celep, Bahar Balıkçı, Nazlı Ulusoy, Sema Nur Yitmen, Hasan Azak ve Ümit Kaya’dan oluşuyor.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı