EHM Grup

NAMUSLU SİYASET YAPACAĞIM

Exper Yaptır Yeni Banner

24 Haziran seçimleri kapsamında Çorum’a gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin namuslu siyasete ihtiyacının olduğunu belirterek, namuslu siyaset yapma sözü verdi.
24 Haziran seçimleri kapsamında Çorum’a gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi. İlk önce sivil toplum kuruluşların temsilcilerine parti politikaları ve seçim vaatleri hakkında açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, toplantının basına kapalı kısmında ise STK’lardan gelen soruları yanıtladı.
Türkiye’yi kısır çekişmeye sokmak istiyorlar diyen Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin bundan çıkması lazım. Çıkmazsa sonumuz parlak değil. Bıçağın kemiğe dayandığı ortamda kavga zemini hazırdır. Takım tutar gibi siyasi parti tutulmaz. Yanlış yapıyorsa kusura bakma denir ve nokta konur. Sorun nasıl çözülecek efendim 24 Haziran’dan sonra çözeceğiz deniyor. Niye şimdi sorunları çözmüyorsun? Elinden kolundan tutan mı var? Bir şeyi yapacaksanız, yetkili makamdaysanız oturur yaparsınız. Biz de alkışlarız. İşin temelinde yatan budur. Türkiye’nin buna ihtiyacı var. Namuslu siyaset, ben size bunun sözünü veriyorum.”

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı