EHM Grup

MYO Öğrencileri Resim Sergisi Açtı

Exper Yaptır

Sungurlu Meslek Yüksel okulu öğrencileri tarafından yıl boyunca yaptıkları yağlı boya çalışmalarından oluşan 150 adet tablo çalışmaları ile “Dokunuşlar” adlı resim sergisi düzenlendi.

Sungurlu Meslek Yüksekokulu kantininde düzenlenen resim sergisi açılışına Sungurlu Meslek Yüksekokulu müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ömür Demirer, Müdür yardımcısı Gökhan Boduroğlu ve öğretim görevlileri katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Davetliler resim sergisini hep birlikte gezerek serginin hazırlanmasını sağlayan Küratör Ferdane Koç’tan bilgi aldılar. Öğrencilerin bütün hünerlerini ortaya koyduğu sergi katılımcılar tarafından büyük beğeni ve ilgi topladı.

Sungurlu Meslek Yüksekokulu müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ömür Demirer sergiyi çok beğendiğini ifade ederek;” Çocuklarımızın ve Görsel Sanatlar öğretmenimizin ellerine sağlık. Çok büyük bir emek harcanmış. Ortaya çok güzel eserler çıkmış emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.
Sungurlu Meslek Yüksekokulu müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ömür Demirer, Küratör Ferdane Koç’a çalışmalarından dolayı çiçek takdim etti.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı