Özel Elitpark Hastanesi

Mustafa Ağca Son Yolculuğuna Uğurlandı

Geçtiğimiz Cuma akşamı tedavi gördüğü Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ani geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Çorum Radyo Ayna Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ağca son yolculuğuna uğurlandı.

Ağca’nın cenazesi Pazar günü hastane morgundan alınarak evine getirilerek helallik alınmasının ardından öğle namazından sonra Ulucami’de kılınan cenaze namazının ardından Hıdırlık Mezarlığında toprağa verildi.

Seyyare Güzellik Merkezi

İşadamı Mustafa Ağca’nın cenazesine ailesi ve sevenleri ile birlikte eski CHP Çorum Milletvekili Av. Feridun Ayvazoğlu, CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, CHP Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Üyeleri, eski CHP İl ve Merkez ilçe yöneticileri, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Recep Gür, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Kahveciler ve İnternetçiler Odası Başkanı Nesimi Özkubat, Çorum Eczacı Odası Başkanı Sönmez Çalışkan, Belediye-İş Sendikası Başkanı Mehmet Şen, Yavruturna Mahallesi Muhtarı Metin Kaşar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Leblebi Tv merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diler.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı