Özel Elitpark Hastanesi

Muhsin Yazıcıoğlu Parkı Bayrama Hazır

Osmancık Belediyesinden, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’na büyük vefa…

Osmancık Belediyesi tarafından yapımı devam eden ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun adını yaşatacak olan parkın Ramazan Bayramına tamamlanması bekleniyor.

Park yapım çalışmalarını inceleyen Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, “Böylesine önemli bir siyasetçinin ismini ilçemizin en güzide yerinde yaşatacak olmanın onur ve gururunu yaşıyoruz” dedi.

Osmancık Belediyesi, 2009 yılında yaşanan helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ismini taşıyan park için çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.

Seyyare Güzellik Merkezi

Başkan Gelgör, Muhsin Yazıcıoğlu Parkında incelemelerde bulunurken, parkın Ramazan Bayramına yetişeceğini belirterek, “İnşallah bayramda açılışa hazır hale gelecek” dedi.

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun, Türk siyasetinde önemli bir isim olduğuna dikkat çekerek bu ismin Osmancık’ta sonsuza dek yaşayacağını belirten Gelgör, “Efendiliğiyle milyonların gönlüne taht kurmuş, vatanperver kişiliği ile her zaman gençlere ve diğer siyasetçilere örnek olmuş, kaybedilen bir değer Muhsin Yazıcıoğlu’nu her zaman rahmetle anıyoruz. Böylesine önemli bir siyasetçinin adını ilçemizde yaşatacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Destek veren tüm meclis üyelerine tekrar teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Gelgör; “Osmancık’ta geleceğimiz olan gençlere, vatandaşlarımıza yatırım yapmaya devam edeceğiz. Çünkü onları geleceğimizin teminatı olarak görüyoruz” dedi.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı