EHM Grup

MÜDÜRLER KONUŞTU, MUHTARLAR DİNLEDİ

Exper Yaptır Yeni Banner

Çorum Valiliği’nin düzenlediği muhtarlar buluşması toplantısı geniş bir katılımla gerçekleştirildi. 210 köy muhtarının katıldığı toplantıda köylerin ve muhtarın sorunlarından ziyade müdürlüklerin faaliyetleri ve muhtarlardan istekleri konuşuldu. Toplantıda zaman darlığı gerekçesiyle, muhtar derneği başkanlarının dışında çok az sayıda köy muhtarı konuşma fırsatı yakalayabildi.

Çorum Emniyet Müdürlüğü konferans salonunda Vali Necmeddin Kılıç başkanlığında yapılan toplantıya daire müdürleri, kurum yöneticileri, ile genelindeki köy ve mahalle muhtarları katıldı.  Toplantının açılış konuşmasını Çorum Valisi Necmeddin Kılıç yaptı. Muhtarların önemine dikkat çeken Vali Kılıç, “Muhtarlar toplumun lideridir” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Vali Necmeddin Kılıç’ın konuşmasının ardından İl Jandarma Komutanı Albay Abdurrahman Başbuğ, Çorum Emniyet Müdürü Murat Kolcu ve daire müdürleri sırayla kürsüye gelerek, kurumlarının faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Muhtarlardan da bazı taleplerde bulunan kurum yöneticileri, kendilerine yardımcı olunmasını istediler.

Toplantıda, Müftülük, Nüfus Müdürlüğü, Tarım İl Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Sağlık İl Müdürlüğü, YEDAŞ, İmar ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlüğü ve İl Özel İdaresi adına kurum yöneticileri söz aldı.

Toplantı sonunda zaman kalmadığı gerekçesiyle tüm muhtarlar adına sadece muhtar deneklerinin başkanlarına söz verildi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı