HLT Tente

MOTOSİKLET VE BİSİKLETÇİLERE MÜJDE

Exper Yaptır

Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun’la birlikte Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret eden motosiklet ve bisiklet tamircileri ve satıcıları esnafın ve vatandaşların rahatlıkla ulaşabilecekleri uygun bir yerin Tamirciler Sitesi olarak belirlenmesi talebinde bulundu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, bir süreden beri bu işi yapan esnafın bir arayış içerisinde olduğunu, bu durumun da kendisini memnun ettiğini belirterek “Şehrimizde sokak aralarında çalışma yapmak zorunda kalan, bu durumdan memnun olmayan ve etrafındaki işyeri ve konut sahiplerinin ortaya çıkan ses ve oluşan kirlilikten rahatsız olan bir esnaf grubumuzun olması bir Belediye Başkanı olarak beni de fevkalade mutlu etti. Esnafımızı bu duyarlı yaklaşımlarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Oto Tamirciler Odası Başkanı Necmettin Uzun da yaptığı konuşmada motosiklet ve bisiklet tamircilerinin taleplerini Başkan Külcü’ye iletti. Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ile birlikte daha önce yaptıkları görüşmede kendilerine çalışma yapıp gelmelerini söylediğini belirten Necmettin Uzun, “Bizler de çalışmamızı tamamladık” diye konuştu.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı