EHM Grup

MOBİLYACILAR FUARDA BULUŞUYOR

Exper Yaptır Yeni Banner

Çorum Mobilyacılar Odası 13-17 Ekim tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob Fuarı’na katılacak.

 

Çorum Mobilyacılar Odası’ndan yapılan açıklamada ”Her yıl olduğu gibi bu yılda fuarlara katılım sağlayacağız. Yenilikleri yakından takip etmek için katılım sağlayacak olan oda üyelerimizle birlikte Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob Fuarı’nda olacağız” ifadelerine yer verildi.

 

Seyyare Güzellik Merkezi

Cuma akşamı Mimar Sinan Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi içerisinde bulunan futbol sahasından saat 22:00’da hareket edileceklerini belirten Çorum Mobilyacılar Odası Başkan Vekili Ahmet Çırak; ”Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinde yenilik ve trendlerin yanı sıra, ağaç işleme makineleri firmalarının en son teknolojideki ürün ve hizmetlerini sergiledikleri, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturan Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı 13-17 Ekim, 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde görücüye çıkacak.

Çorum Mobilyacılar Odası olarak şehrimize mobilya alanında yeniliklerin kazandırılması için bu fuarları önemsiyoruz. Üyelerimiz ile birlikte düzenlenen fuarlara en iyi şekilde katılımlar sağlanmaktadır.

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob Fuarı’na katılacak olan üyelerimizin Cuma akşamı saat 22:00’da Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan futbol sahasında olmalarını rica ediyoruz” dedi.

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı