Esmahal

Milletvekili Kaya, Kongre Çalışmaları İçin Sivas’ta

Işıl Halı Yıkama

Ak Parti’nin Sivas 7. Olağan Kongresi çalışmalarını yürütmek üzere görevlendirilen Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, kentte çalışmalara başladı.

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından talimatları doğrultusunda çalışmalarını yürüten Kaya, Sivas ilinin 7. Olağan Kongreye hazırlanmasında önemli bir rol üstleniyor.

Emin Kitap Kırtasiye Banner Reklam

Kaya, Sivas’ta partililerin yanı sıra sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir araya gelerek, Erdoğan’ın istediği gibi herkesi kucaklayan, her kesime hitap eden Yönetimler oluşturmak için çaba harcıyor.

Kaya,Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken, Kadem Başkanı Dudu Koru, Esnaf ve Sanatkârlar odaları Birliği başkanı Beşir Köksal, Memur-Sen Sivas Şube Başkanı Halil İbrahim Temiz, Birlik Vakfı Başkanı Tayyar Akbulut, Elbeyli Derneği Başkanı İsmail Karataş, Tugva İl Temsilcisi Erhak Çınar, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, Tümsiad Sivas Şube Başkanı Fatih Şener, Demiryol İş Sendikası Murat Kütük, Tes-iş sendikasından Tevfik Güneri’yi ziyaret etti.

 

Yeni Ay Eğitim Kurumları Orta Kuşak
Benzer Haberler...

Yorum Yap

error: Korumalı içerik !

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/u8276998/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı