Özel Elitpark Hastanesi

Milletvekili Ceylan, Havaalanı Talimatı Verildi

AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, havalimanı yapımı için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan tarafından talimatın verildiğini açıkladı.

Geçtiğimiz Pazar günü bir düğün salonunda düzenlenen iftar programında konuşan Milletvekili Ceylan, havalimanı yapımı için Bakan Turan’ın talimat verdiğini kaydetti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Eski devlet hastanesinin tekrar açılması için Sağlık Bakanlığı’ndan bir heyetin geleceğini kaydeden Ceylan, “Yine aynı şekilde devlet hastanesinin yeniden faaliyete geçirilmesi konusunu görüştük.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi bölgesinde yaşanan trafik sorununun çözülmesi için alt geçit yapımı konusunu da görüştüklerini vurgulayan Ceylan, “Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni günlük 17 bin kişi ziyaret ediyor. Mutlaka burada trafikte aksaklıklar yaşanıyor.” şeklinde konuştu.

Birlik ve beraberlik mesajları da veren Milletvekili Ceylan, “Bereketin bol olduğu bir aydayız. Birliğimizi, beraberliğimizi güçlendireceğimiz bu süreçte iftarda bizi buluşturan İl Başkanlığımıza teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. (Ahmet Temelci)

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı