Millet Bahçesi’nin Kafeteryalarının İhalesi Yapıldı

Fulla 16.06.2020

Çorum Belediyesi’ne ait Millet Bahçesi’nde bulunan bir kafeterya ve 4 büfe için ihale gerçekleştirildi.
Dün Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen ihaleye katılım oldukça yoğun oldu. Açık arttırma usulüyle yapılan ihalede kafeterya 10 bin TL muammen bedel belirlenirken, diğer 4 büfe için de biner lira olarak belirlendi.
Fiyatların düşük olması nedeniyle vatandaşların talebi de yoğun oldu. Öyle ki bir büfeye 9 kişi teklif sundu.
Açık arttırma usulüyle geçen ihalede katılımcılar büfeleri almak için adeta kıyasıya yarıştı. İlk olarak kafeteryanın ihalesi yapıldı. Bu ihaleye 3 kişi teklif verirken 31 bin TL ile en yüksek teklifi veren İlhan Karasu ihaleyi kazandı.
Simitçi olması planlanan bütçe için ise 4 kişi teklif verdi. 10 bin TL ile en yüksek teklifi veren Ahmet Alaçam, ihaleyi alan taraf oldu.
En çok kişinin katıldığı ihale ise büfe ihalesi oldu. Bin TL muammen bedel belirlenen büfe için de ihalede 9 kişinin teklif verdi. İhaleyi 16 bin TL’lik teklifiyle Serdar Şahin ihaleyi kazandı.
Hediyelik eşya büfesi için de bir ihale yapıldı. 4 kişinin teklif verdiği ihaleyi 10 bin 250 TL’lik bedelle Mesut Çelik aldı.
Son olarak çiçekçi büfesi ihalesi yapıldı. Tek kişinin katıldığı ihalede Kazım kadak, bin 200 TL’lik teklifiyle büfeyi işletmeye hak kazandı.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Korumalı İçerik!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı