EHM Grup

Meteoroloji’den Yeni Uyarı !

Exper Yaptır

Meteoroloji tarafından yapılan açıklamada, bölgenin büyük bölümünde geçtiğimiz hafta boyunca yerel olarak kuvvetli ve yer yer şiddetli gök gürültülü sağanak yağışa neden olan sistemin önümüzdeki hafta sonuna kadar etkisini daha da arttırarak devam edeceği bildirildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Samsun Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada,önümüzdeki hafta boyunca bölgemizde genellikle öğleden sonraları görülecek olan yağışların yer yer kuvvetli ve şiddetli olacağı ve hayatı olumsuz etkilemesinin beklendiği ifade edildi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Açıklamada,tahmin edilen kuvvetli ve yer yer şiddetli yağışlar sonucunda meydana gelebilecek ani sel,su baskınları,yıldırım düşmesi,dolu yağışı ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olunması uyarısı yapıldı.

Açıklamada,gök gürültülü sağanak yağışa sebep olan sistemin hafta sonuna kadar etkili olmaya devam etmesinin beklendiği,hava sıcaklıklarının önümüzdeki hafta boyunca önemli bir değişiklik olmayacağı ve ülke genelinde mevsim normalleri ortalamaları civarında seyredeceğinin tahmin edildiği ifade edildi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı