Özel Elitpark Hastanesi

MESLEK TAŞIMIZIN ACI GÜNÜ

Çorum’da bir dönem basın kuruluşlarında görev yapan ve halen Çorum Belediyesi Basın Birimi’nde çalışan Gazeteci Okan Ateş babasını kaybetti.

Belediye çalışanı Okan Ateş ile birlikte Nilay Aykut ve Fatma Benli’nin babaları, Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli Ebru Hoşgör Ateş’in kayınpederi, Arda Efe Ateş’in dedesi olan Abbas Ateş (63) Çorum Özel Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Yakalandığı amansız hastalık nedeni ile bir süredir tedavisi süren Abbas Ateş durumunun ağırlaşması sonucu yoğun bakıma kaldırılmıştı. Abbas Ateş dün akşam saatlerinde ise kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Abbas Ateş’in cenazesi Cumartesi günü saat 10.00’da Çorum Özel Hastanesi morgundan alınarak öncelikle Kale Mahallesi Aydınevler 2. Sokak No: 27 adresindeki evine getirilecek. Burada helallik alınmasından sonra ise Ulu Cami’de öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası Ulu Mezarlık’ta toprağa verilecek.

Çorum Leblebi TV , merhuma Allah’tan rahmet, başta meslektaşımız Okan Ateş olmak üzere ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diler. 

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı