HLT Tente

MEHMETÇİK İÇİN ZAFER DUASI

Exper Yaptır

Çorum’da Kamu-Sen üyeleri sabah mesai öncesinde bir araya gelerek “Zeytin Dalı Harekatı”na katılan Mehmetçik için zafer duası etti.

Türk Silahlı Kuvvetlerince, Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütlerini etkisiz hale getirmek üzere başlatılan “Zeytin Dalı Harekatı” devam ederken, ülkenin dört bir yanında Mehmetçiğe destek geliyor. Çorum’da da Kamu-Sen’e bağlı sendika yöneticileri, mesaiye başlamadan önce bir araya gelerek, dua etti. Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendika yöneticileri, saat 08.00’de Valilik Binası önünde toplandı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Türkiye Kamu-Sen Çorum İl Temsilcisi Selim Aydın yaptığı açıklamada, dualarla Türk ordusunun yanında olduklarını söyledi. Aydın “Bütün iş kollarımızda iş yerlerimizin önünde mesaiye başlamadan önce İstiklal Marşı okuyarak kahraman Türk ordularına dua edeceğiz. Devletimizin bekası, milletimizin huzur ve güvenliği için yanı başımızda belirli odaklardan beslenen terör örgütlerinin hareket alanlarını daraltmak, onları tamamen bitirmek amacıyla, kahraman ordumuzun Afrin operasyonunu Türkiye Kamu-Sen olarak destekliyor ve dua ediyoruz” dedi.

İstiklal marşının okunmasıyla başlayan tören, Mehmetçiğin zaferi için yapılan dua ile sona erdi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı