Özel Elitpark Hastanesi

MECİTÖZÜ’NDE AŞIK GÜLABİ COŞKUSU

İYİ Parti Mecitözü Belediye Başkan adayı Bülent Bora Baltacı tarafından halk konseri düzenlendi.

31 Mart yerel seçimleri kapsamında İYİ Parti’den Mecitözü Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Bülent Bora Baltacı, Mecitözülülerle halk ozanlarını bir araya getirdi.

İlçedeki bir düğün salonunda gerçekleştirilen konsere, Sungurlu Belediye Başkanı ve İYİ Parti Sungurlu Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Şahiner, İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, İYİ Parti Mecitözü Belediye Başkan Adayı Bülent Bora Baltacı, İYİ Parti Mecitözü İlçe Başkanı Şahin Kaçar ile Mecitözü halkı katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı ile başlayan programda açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Mecitözü İlçe Başkanı Şahin Kaçar, yaptı.

Daha sonra kürsüye çıkan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Ülkemiz bu zor günlerden geçerken Mecitözü’nde Bülent Bora Baltacı kardeşimizi başkan yapacağımıza canı gönülden inanıyorum” dedi.

Programda son olarak İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Bora Baltacı konuştu. Mecitözü halkının AK Parti ve CHP’ye inancının kalmadığını kaydeden Baltacı, “İnsanları insan onuruna yakışır bir şekilde çağdaş bir yaşam standardına kavuşturacağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından program halk ozanı Aşık Gülabi’nin konseriyle devam etti. Tüm gece süren konserde Aşık Gülabi, katılımcılara eşsiz bir müzik ziyafeti sundu.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı