Özel Elitpark Hastanesi

LEBLEBİ TV, MECİTÖZÜ’NÜN SESİ OLACAK

CHP Mecitözü Belediye Başkan Adayı Veli Aylar ve ilçe parti yönetimi, Leblebi TV’ye kutlama ziyaretinde bulundu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve Leblebi TV’nin kuruluşunun birinci yıldönümü nedeniyle CHP Mecitözü Belediye Başkan Adayı Veli Aylar, Mecitözü İlçe Başkanı Ahmet Bilgin, Mecitözü İl Genel Meclis Üyesi Adayı Özcan Çetin, Leblebi TV’yi ziyaret etti.

Ziyarette Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni Erkan Karaca ile bir süre görüşen CHP Mecitözü Belediye Başkan Adayı Veli Aylar, Leblebi TV’nin Mecitözü’nün sorun ve talepleri iletme konusunda ilçenin sesi olacağını belirtti. Aylar, “Leblebi TV’yi ziyaret ettik.

Seyyare Güzellik Merkezi

Burada kendilerinin fikir ve görüşlerini alacağız. Aynı zamanda birinci yıllarını da kutlayacağız. Kendisi de Mecitözülü olduğu için ilçenin sorunlarını daha iyi biliyor. Bundan sonraki yayın hayatlarında kendilerine başarılar diliyoruz” diye konuştu.

CHP Mecitözü İlçe Başkanı Ahmet Bilgin, kentteki basın kuruluşlarını zyaret ederek projelerini anlattıklarını ifade etti.

CHP Mecitözü İl Genel Meclis Üyesi Adayı Özcan Çetin de 10 Çalışan Gazeteciler Günü’nü ve Leblebi TV’nin kuruluşunun birinci yıldönümünü kutladı. Çetin, “31 Mart’tan sonra köylerimizin en iyi şekilde hizmet alması için çalışacağız” dedi.

Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni Erkan Karaca da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı