Exper Yaptır

LEBLEBİ TV 1 YAŞINDA

Kurulduğu günden bugüne “Tarafsız habercilik” anlayışıyla kent kamuoyunu bilgilendiren Leblebi Tv birinci yılını geride bıraktı.

4 Ocak 2018 tarihinde web tv olarak yayın hayatına başlayan Leblebi Tv, Çorum’da en çok izlenen internet haber sitelerinden birisi oldu. Bu bir yıllık süreçte kesintisiz olarak ulaşan Leblebi Tv, adeta Çorum’un ve Çorumluların sesi oldu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni Erkan Karaca, haber alma hakkı ve kentin ihtiyaçlarını en önde tutan bir yayın anlayışıyla çalıştıklarını ifade etti. Yayın hayatına başladığı ilk günden bugüne haberin doğru bir şekilde halka ulaşması için ellerinden gelen bütün imkanları seferber ettiklerini dile getiren Karaca, bu süre içerisinde de doğru bildikleri yayın çizgisinden hiç sapmadıklarını vurguladı.

Yayın politikalarının her şartta milletin inanç ve değerlerini korumak üzerine olduğunu önemle belirten Karaca, “Çorum’un siyaset, ticaret, kültür sanat ve spor camiasını yakından takip ederek siz değerli takipçilerimize kentimize dair her şeyi tarafsız bir şekilde sunmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı