Esmahal Çok Yakında

Kurs Eğitim Merkezinden Çorum’da Bir İlk

Işıl Halı Yıkama

Yeniay Eğitim Bilimleri Özel Kişisel Gelişim Kursu Çorumlulara hizmet vermeye devam ediyor.

Çorum’da kısa bir süre önce eğitim hayatına merhaba diyen Yeniay Eğitim Bilimleri Özel Kişisel Gelişim Kursu, Çorum’da bir ilki gerçekleştirerek, Çorum’un her tarafından ücretsiz servis imkanıyla öğrencilerinin kursa zamanında ve rahat ulaşımını sağlıyor.

Çorum’da eğitim faaliyetlerine kısa bir süre önce Ulukavak Mahallesi, Çevre Yolu Bulvarı No: 56 ‘da başlayan Yeniay Eğitim Bilimleri Özel Kişisel Gelişim Kursu, şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kısa zamanda hem öğrenci sayısını hem de eğitim kalitesini arttıran kurs merkezi, Çorumda da bir ilki gerçekleştirerek, öğrencilerin derslerine zamanında, güvenli ve rahat bir şekilde yetişebilmesi için ücretsiz servis imkanını sağladı.

Leblebi Tv mikrofonuna açıklamalarda bulunan, Yeniay Eğitim Bilimleri Özel Kişisel Gelişim Kursu Kurucusu Fatih Özbıçakçı, 50 yıllık bir eğitim kurumunun tecrübesinden yararlanılması için bu eğitim kurumunu açtıklarını söyledi.

Emin Kitap Kırtasiye Banner Reklam

Özbıçakçı, LGS öğrencilerine yönelik yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.

Özbıçakçı, Çorum’da ilk kez uygulamaya başladıkları ücretsiz servis imkanıyla Çorum geneline hitap ettiklerini  aktardı.

Kurs yetkilisi Fatih Özbıçakçı, çocukları için kurs arayışında olan velilere de tavsiyelerde bulundu.

Kursa devam eden öğrenciler ise, Çorum’daki bir çok kurs arasından araştırmaları neticesinde hem yönetim hem de eğitim açısından kendileri için uygun olduğu için bu kursu tercih ettiklerini söyledi.

Öğrenciler, Çorum’da ilk kez hayata geçirilen ücretsiz servis imkanını da kullandıklarını sözlerine eklediler.

Yeni Ay Eğitim Kurumları Orta Kuşak
Benzer Haberler...

Yorum Yap

error: Korumalı içerik !
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı