EHM Grup

Köy Muhtarları Yusuf Ahlatçı’dan Şikayetçi

Exper Yaptır Yeni Banner

Köy Muhtarları AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı’yı ayrımcılık yapmakla suçladı.

Çorum Merkez Köy Muhtarları, AK Parti tarafından merkez muhtarlarına dağıtılan gıda yardım çeklerinin köylerdeki yardıma muhtaçlar için dağıtılmamasına tepki gösterdi. Köy muhtarları yardıma muhtaç insanların sadece Çorum merkezde yaşamadığını ve köylerde de birçok yardıma muhtaç insan olduğunu belirterek, AK Parti de köylü şehirli ayrımı mı yapıldığnın altını çizdi. Şehirde oturan vatandaşlarımıza gösterilen hassasiyetin niçin köylerde yaşayan gariban vatandaşlara gösterilmediğini soran köy muhtarları, Yusuf Ahlatçı’nın ayrımcı tutumunu eleştirerek, “Köylerde yaşayan yardıma muhtaç insanlar sizin ilgi alanınıza girmiyor mu sayın Yusuf Ahlaçı? Bu insanlara kim yardım edecek? Yozgat AK Parti İl Başkanı mı? ” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

AK Parti İl Başkanına köylerden ve köy muhtarlarından yoğun tepki yağdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı külliyesinde muhtarları ağırlaması, sürekli dinlemesi muhtarlara verdiği değeri gösterdiğini söyleyen köy muhtarları, “Çorum AK Parti İl  Başkanının kulaklarını ve gözlerini köy muhtarlarına tıkaması tepkimizi çekiyor. Köylerdeki yardıma muhtaç ailelerin taleplerinin Yusuf Ahlatçı’ya köy muhtarları tarafından verilmesine rağmen taleplerine ve sorunlarına hiçbir karşılık alamadık” dedi.

Mübarek üç ayların içinde olunması ve Ramazan ayının hassasiyetinin de olmasına rağmen Yusuf Ahlatçı’nın bu konuda sessiz kalması köylerde yardıma muhtaç köy sakinleri ve köy muhtarları tarafından büyük tepki çekti

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı