Exper Yaptır

“KÖSTEK DEĞİL, DESTEK OLACAĞIZ”

AK Parti İl başkanlığında bugün AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ ve Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Aşgın bir basın toplantısı düzenledi.

Katılımın oldukça yoğun olduğu toplantı öncesi AK Parti Belediye Başkan Adayı Aşgın Karadağ’a çiçek takdim etti.

Toplantıda ilk olarak konuşan İl Başkanı Mehmet Karadağ, “Bu topluluk gösteriyor ki, bizim belediye başkanımız Halil İbrahim Aşgın’dır” dedi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, partisinin Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Aşgın’a destek sözü vererek, “Köstek değil, destek sözü veriyorum” dedi.

İl Başkanı olarak aday adaylık süreci yaşamadıklarını belirleten Karadağ, “Genel Merkezimiz, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan il ve ilçe başkanlarını bu sürecin dışında tuttu. İsmi geçen il ya da ilçe başkanları genel merkez görevlilerimizce gerek saha araştırmasında, teşkilat yoklamalarında eğer ismi geçiyorsa kendilerine sordular. Sen ne düşünüyorsun derler. Bize de eğer sizlerin yaptığı araştırmalar neticesinde hem teşkilatımızda, hem kamuoyu yoklamalarında şahsımızla ilgili bir gelişme olursa, belediye başkan adayı olmamız gerekirse öperiz başımızın üstüne koyarız. Ya da bu sürecin sonunda il başkanı olarak devam etmem gerektiği kanaatine varılırsa kaşımı bile eğmem yoluma devam ederim. Süreci yaşadık” şeklinde konuştu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çorum’a selamını ileten Karadağ, “Cumhurbaşkanımızın sizlere selamı var. ‘Çorumlular her seçimde rekor kırdı bu seçimde de rekor kırmasını bekliyoruz’ dedi.

Bizlerde Sayın Cumhurbaşkanımıza daha önceki seçim sonucunu daha da artırma sözü verdik” şeklinde konuştu.

BELEDİYECİLİK ALTIN ÇAĞINI YAŞAYACAKTIR

Halil İbrahim Aşgın’a her anlamda kefil olduğunu kaydeden Karadağ, “Gönül insanı olan Halil İbrahim kardeşimizle Cumhurbaşkanımızın belirlediği gönül belediyeciliğinin en güzel örneğini vermenin gayreti içinde olacağız. Yerel yönetimler üzerine doktora yapmış bir kişidir kendisi. AK Belediyecilik hizmetini Çorum’da kat kat artıracağa inancındayım. Belediyecilik onun dönenimde altın çağını yaşayacaktır” dedi.

Karadağ konuşmasını“Kendisine köstek değil sonuna kadar destek olacağız.” sözleriyle noktaladı.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı