Özel Elitpark Hastanesi

KILIÇ, ŞOFÖR ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında ziyaret etti.

Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nın ardından Kamyoncular Garajına geçen heyet burada da şoför ve nakliyeci esnafı ile bir araya geldi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Şoför ve Nakliyeci esnafının ülkemizde çok önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden CHP Çorum Belediye Başkanı Adayı Özgür Kılıç, kendisinin de şoför camiasında yer alan bir babanın evladı olduğunu söyledi.

Seçim çalışmalarını sürdürün CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odasını ve Kamyoncular Garajına ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin’i makamın da ziyaret eden Kılıç, Çorum’u daha yaşanılabilir bir şehir haline getireceklerini ifade etti.

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; ”Başta CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç olmak üzere bizleri ziyaret eden CHP Çorum Teşkilatına teşekkür ediyoruz” dedi.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı