Özel Elitpark Hastanesi

KILIÇ POLİS VE ASKERLERİN YENİ YILINI KUTLADI

Çorum Valisi Necmettin Kılıç, il genelinde görev yapan polis ve jandarma ekiplerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

İlk olarak Bölge Trafik Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Kılıç, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, müdür yardımcıları ve şube müdürleriyle bir araya geldi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Burada oluşturulan kontrol noktasında görev yapan polislerle bir süre sohbet eden Vali Kılıç, daha sonra Çorum- Ankara karayolu üzerinde oluşturulan kontrol noktalarında görev yapan jandarma ekiplerini ziyaret etti. Bölgede görev yapan jandarma ve polis ekiplerinin yeni yıllarını kutlayan Vali Kılıç’a çalışmalar ekiplerin çalışmaları hakkında İl Jandarma alay Komutan Vekili J. Yrb. Aykut Gürses tarafından bilgi verildi.

İnsanlar rahat uyusun, özel günlerini rahat kutlasın diye eşini, çocuğunu bırakarak nöbet bekleyen kıymetli gözlerin var olduğunu dile getiren Vali Kılıç, “İnsanımızın sağlığı yerinde olsun diye gece gündüz demeden her türlü özel günleri bir tarafa bırakıp hastanelerde, sağlık merkezlerinde nöbet tutan hekimlerimiz var. Bu akşam ülkemizin dört bir yanında güvenlik görevlilerimiz sağlık teşkilatımız görevde. Arkadaşlarımız fedakarca çalışıyorlar. Büyük bir fedakarlıkla biz rahat uyuyalım diye onlar uykularından feragat ediyorlar” dedi.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı