HLT Tente

KENT PARK AÇILIŞAN CUMHURBAŞKANI DAVET EDİLDİ

Exper Yaptır

Belediye Başkanı Zeki Gül, bugün Ak Parti ve CHP’li Belediye Meclis Üyelerine Kentpark’ı tanıttı.

Belediye Başkan Yardımcıları Alper Zahir ve Turhan Candan ve birim müdürlerinin eşlik ettiği incelemelerde, Başkan Gül, Kentpark’ta yapılan çalışmalar hakkında CHP’li Belediye Meclis üyelerine bilgiler verdi.

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, Çorum’un prestij projesi olan Kentpark’ın açılışına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı davet ettiklerini söyledi.

Kentpark’ın Çorum’un ve Çorumlunun prestiji olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Zeki Gül, 212 dönüm alana kurulan Kentpark’ın tamamlanması için 7/24 saat esasıyla çalıştıklarını söyledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Kentpark’ı yüzde 78’lik kısmını ihale ettiklerini hatırlatan Başkan Gül, Kentparkı 6.5 ay gibi kısa bir sürede tamamladıklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın direktifleri doğrultusunda Kentpark’ı kış gelmeden hizmete sunduklarını anlatan Gül, “AK Parti MKYK Üyemiz Çorum Milletvekilimiz Ahmet Sami Ceylan’a Kentpark’ın son durumu ile ilgili bil notlarını gönderdik. Sayın Ceylan, MKYK toplantısında Cumhurbaşkanımıza bu notları arz ederek kendisini Kentpark’ın açılışına davet etti” şeklinde konuştu.

Kentpark’ın 7’den 70’e herkesin vakit geçireceği bir alan olduğunu kaydeden Gül, “Kentparkımıza ziyarete gelen her vatandaşımızın bütün ihtiyaçları düşünülmüştür. Burada güzelce vakit geçirebilecekleri bir alan inşa ettik. 4 bin 300 ağaç dikimi yaparak yeşil bir alan oluşturduk. Vatandaşlarımızdan tel istediğimiz buraya sahip çıkmalarıdır” dedi.

Gül, konuşmasının sonunda Kentpark yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Açıklamaların ardından Başkan Gül ve meclis üyeleri bol bol fotoğraf çektirdi.

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı