Özel Elitpark Hastanesi

‘KARDEŞÇE YAŞAMAYA DEVAM EDELİM’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, seçimlerin birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olması temennisinde bulunarak, “Hepimizin ortak sevdası Çorum” dedi.

31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesi yazılı bir mesaj yayınlayan Özgür Kılıç, tüm temennisinin yerel seçimlerin huzur içinde ve adeta bir bayram havası içinde geçmesi olduğunu söyledi.

Tüm Çorumlu vatandaşların kardeşçe sandığa gidip tercihini yapmalarını isteyen CHP Adayı Kılıç, “Seçimler birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olsun” diye konuştu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Demokrasilerde seçimlerin bayram havasında geçmesi ve gerginlik olmaması gerektiğini dile getiren Özgür Kılıç, sanki kavgaya gidiyormuş gibi, sanki bu seçimler her şeyin sonuymuş gibi bir hava oluşturulmasının yanlış olduğunu ifade etti.

HERKESİ SEVİYORUZ
Böyle bir seçime giderken kutuplaşmayı adeta zirveye çıkarmak için çaba gösterenlere hayret ettiğini de belirten Kılıç, “Kutuplaşmadan mümkün olduğunca uzaklaşmamız lazım. Herkesten önce bizim birlik beraberlik ve dayanışmaya ihtiyacımız var. Herkes bizim vatandaşımız. CHP olarak biz herkesi, her kesimi seviyoruz. Çorum’da seçim öncesi ve sonrası bir sevgi ortamı oluşsun, halkımız birbiriyle kucaklaşsın, herkes birbirine selam versin, huzur iklimi oluşsun, tek isteğimiz bu, onu istiyoruz. Farklılıklarımız en büyük zenginliğimizdir. Biz kardeşçe ve barış içinde yaşamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Özgür Kılıç ayrıca, çıktığı bu yolda elini sıkamadığı, iş yerini ziyaret edemediği tüm vatandaşlardan özür dilerken, diğer adaylara da başarılar dilemeyi ihmal etmedi.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı