Özel Elitpark Hastanesi

KARDER GENEL KURULUNU YAPTI

Çorum’un Kargı ilçesi ve Köyleri Dayanışma ve Kültür Derneği (KARDER) İstanbul Bağcılar’daki merkezinde 14’üncü genel kurulunu yaparak yönetim kurulunu seçti. Genel Kurulda, mevcut başkan Necati Güney yeniden göreve seçildi.

Genel Kurula Karder Onursal Başkanlarından AK Parti Kargı Belediye Başkan Aday Adayı Selim Aydın, Dünya Çorumlular Platform Başkanı Tevfik Göktürk, Kargı Karaosmanlı Köyü Dernek Başkanı ve İstanbul Çorumlu Dernekler Platformu Başkanı Metin Akkuş, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kargı köy derneklerinin yöneticileri ile birlikte 100’ün üzerinde Kargılı katıldı.

Genel Kurul Divanının Başkanlığını Hakkı Aydın yaptı. Genel Kurul’da önceki Yönetim Kurulu’nun ve denetim kurulunun raporları üyelerin oy birliği ile kabul edildi. Genel Kurul’da tek liste ile seçime katılan önceki Başkan Necati Güney yeni ekibi ile tekrar oy birliği ile seçildi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Genel Kurul’da Başakşehir CHP Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Sami Balcı, Ataşehir CHP Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Mehmet Aydoğanoğlu, Ak Parti Kargı Belediye Başkan Aday Adayı Selim Aydın, Dünya ÇORUMLULAR Platform Başkanı Tevfik Göktürk, İstanbul Çorumlu Dernekler Platform Başkanı Metin Akkuş iyi dilek ve temennilerini bildirdikten sonra Karder Başkanı Necati Güney teşekkür konuşması yaptı.

Dünya Çorumlular Platform Başkanı Tevfik Göktürk konuşmasında katılımcıları selamlayarak, yeni seçilen yönetim kurulunu tebrik etti. 250.000’e yakın Çorumlunun yaşadığı Metropol şehir İstanbul’da Kargılıların çoğunlukta olduğunu, bu sebeple birlik, beraberlik ve dayanışma yolunda Karder’e büyük görevler düştüğünü ifade eden Göktürk, bu uğurda üzerine düşen görevi yapmaya hazır olduğunu açıkladı.

Seçimler sonunda KARDER’in yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:
Necati Güney, Selami Topcu, Hüseyin Aksu, Resul Ilgaz, Murat Deniz, Celal Karaman, Mustafa Güler. (Haber Merkezi)

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı