EHM Grup

KARADAĞ’DAN ESNAF ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Exper Yaptır Yeni Banner

 İl Başkanı Mehmet KARADAĞ,Merkez İlçe Başkanı Erhan AKAR,İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim KAYA ve teşkilatımızla Osmancık Caddesi Yazı Çarşı civarında faaliyet gösteren esnafları ve vatandaşları ziyaret etti.

İşyerlerine gerçekleştirdiği ziyarette, esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileyen Karadağ, esnaf ve vatandaşla sohbet ederek 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için destek istedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

   Esnafın ve vatandaşların görüş ve önerilerinin kendileri için önem arz ettiğini belirten İl Başkanı Mehmet KARADAĞ,esnafla sık sık bir araya geldiklerini belirterek,  her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizlerde mutlu oluyoruz. İl Başkanı Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan AKAR ve teşkilat üyeleri ile birlikte Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir ile bir araya geldiler.

Bu mübarek ramazan ayının tüm vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza bolluk ve bereket getirmesi temennisinde bulundu.

Boğazkale ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu iftar programına katılıp ardından ilçedeki vatandaşlar ve esnaflarla sohbet etti.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı