EHM Grup

KARADAĞ, TEŞKİLATLARLA TOPLANDI

Exper Yaptır Yeni Banner

AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, geçtiğimiz günlerde Rize’de yapılan Karadeniz Bölgesi İl Başkanları toplantısına katıldı.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Koordinatörü Muhammed Avcı’nın Başkanlığında Rize’nin Çamlıhemşin ilçesi Ayder Yaylasında yapılan toplantıdan dönen İl Başkanı Karadağ, toplantıda görüşülen konular ve yerel seçimler öncesinde yapılacak çalışmalar hakkında teşkilatlara bilgiler verdi. Karadağ, il yönetim kurulu üyeleriyle ve ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi.
Ak Parti Çorum İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ, Karadeniz Bölge toplantısında Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı  Muhammed Avcı’nın, Çorum’un Genel Merkez nezdinde her zaman çalışmaları ile takdir toplayan bir teşkilat olduğunu şahsına ileterek teşekkür ettiğini anlattı. Çorum teşkilatlarının her zaman üzerine düşeni layıkıyla yerine getireceğinden hiçbir şüphelerinin olmadığını söylediğini ifade eden Karadağ, “Teşkilat olarak bizlere verilen görevi milletimizle bir arada olarak en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz.”dedi.
Karadağ, gerçekleştirdiği toplantılarda il yönetim kurulu üyelerine ve ilçe başkanlarına “Gönül Belediyeciliği”nin usul ve esaslarını anlattı.
Seyyare Güzellik Merkezi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yerel seçimlerden parti olarak güçlü çıkmaları gerektiğini istediğini hatırlatan İl Başkanı Karadağ, partilerinin tüm seçim bölgelerinde adaylarının ehliyet, liyakat sahibi, dürüst, toplumda takdir edilen isimler olacağı kriterlerini de dile getirdi.
AK Parti olarak Türkiye genelinde olduğu gibi Çorum’da mevcut belediye başkanı sayısını artırmak istediklerini vurgulayan Karadağ, il yönetim kurulu üyelerine oy kullandıkları sandıklarda bulunan her seçmeni yarım saat boyunca 5 kişiyi arayarak sandık bazlı seçmen çalışması yapılması talimatını verdi.
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli ve İdari yerel seçimlerde görev alacak İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlarının belirlenme sürecini de açıklayan İl Başkanı Karadağ, Parti çalışmaları içerisinde bulunmuş, halk tarafından sevilen, seçim çalışmalarında ekipleri koordine edebilme yetisine sahip kişilerden belirleneceğini ifade etti.
Amaçlarının Çorum’da il, ilçe ve belde belediyelerinin tamamını kazanarak seçimden zaferle çıkmak olduğunu yineleyen İl Başkanı Karadağ, “Biz milletimize hep açık olduk. İş bilmez muhalefet belediyelerinden milleti kurtarmanın bir fırsatı önümüzdeki seçimler. Bütün belediyeleri AK Belediyecilikle buluşturacağız. Bizlerin amacı insanlarımızın gönlünde yer edinerek Gönül Belediyeciliği yapılmasını sağlamaktır. Teşkilatlarımız her zaman sahada çalışmalarına devam etmektedir” ifadelerini dile getirdi.
Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı