EHM Grup

KARADAĞ, ELLERİNİ ÖPTÜ VE HAYIR DUALARINI ALDI

Exper Yaptır
AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, beraberinde partililer birlikte “1 Ekim Dünya Yaşlılar Haftası” nedeniyle Atıl Üzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
İl Başkanı Mehmet Karadağ, huzurevi sakinleri ile bir araya gelerek başta Kore Gazisi Rıza Kabasakal ve Şehit Annesi Zeynep Alkan başta olmak üzere onlarla bir süre sohbet etti.
Huzurevi’nde yaşayan büyüklerin sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerinin çok önemli olduğunu ifade eden Karadağ, “Büyüklerimiz, başımızın tacı, onların en iyi şekilde yaşamalarını sürdürmelerini sağlamak görevimizdir” diye konuştu.
Huzurevi sakinlerinde Osman Ünlü isimli vatandaşın seslendirdiği türküyü dinleyen Karadağ,  “Bizler sizlerin evlatlarınınız. Devletimiz sizin kalacağınız bu yerleri pırıl pırıl yapıyor. Bizler evlerimizde ne yiyorsak ne görüyorsak sizler de burada onları bulabiliyorsunuz. Sizleri memnun etmek için elimizden gelen her türlü hizmeti vermeye çalışıyoruz” dedi.
Seyyare Güzellik Merkezi
Ellerini öpmek ve hayır dua almak için geldiklerini belirten Karadağ, “ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan her zaman bizim de bir gün yaşlanacağımızı ve şimdi bizler nasıl ki sizlere hürmette, izzeti ikramda, ilgi ve alakada yoğunlaşırsak yaşlılara karşı görevlerimizi yerine getirirsek yarında Allahu Teâlâ’nın izniyle de evlatlarımızın ve devletimizin bize aynı davranışı göstereceğini sürekli hatırlatıyor” diye konuştu.
Yönetimde oluşturdukları Yaşlılar Koordinasyon Merkezi olarak her zaman ev ziyaretleri ve huzurevi ziyareti yaptıklarını hatırlatan Karadağ, “Bugünde size gelmek istedik bizleri kabul ettiniz bunun için sizlere teşekkür ediyoruz. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin ve sizlere sağlıklı uzun ömürler versin” şeklinde konuştu.
Huzurevi sakinlerinde başta Cumhurbaşkanı olmak üzere herkese dua etmelerini isteyen Karadağ, “Çünkü Cumhurbaşkanımız her kesime özel ilgi gösteriyor. Annesini çok sevdiğini hepimiz biliyoruz yanına sürekli gider elini öper ve hayır duasını almayı ihmal etmezdi. Bunları televizyonlardan izlemişsinizdir. Vefat eden tüm yaşlılarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz” ifadelerini kullandı.
Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı