HLT Tente

KABATAŞ ERKEK LİSESİ SOSYAL SORUMLULUKTA ÖRNEK

Exper Yaptır

İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’nin hazırladığı “Topluma Hizmet projeleri” (Çorum CIP) kapsamında Türkiye’nin dört bir yanına giden gönüllü öğrenciler, 6-12 Şubat tarihlerinde Çorum’da sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Çorum’a gelen öğrenciler Belediye Başkanı Zeki Gül’ü ziyaret etti.

Öğrencilerimizin bu davranışları geleceğimiz adına beni çok ümitlendirdi diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, normalde İstanbul’da yaşayan öğrencilerimiz, sosyal sorumluluk gereği öğretmenleriyle birlikte Çorum’a gelerek huzurevi, sevgievleri, hayvan barınağını ziyaret etti. Bu güzel projeyi hazırlayan öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyor, tüm öğrencilerimizin gözlerinden öpüyorum dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Toplumsal Hizmet Projesi’nin akademik alanın ötesinde bir eğitim olduğunu ifade eden İstanbul Kabataş Erkek Lisesi Edebiyat Öğretmeni Melike Selcan Kalkan, öğrencilerimiz sosyal alanda gerçek ve ciddi problemlerle yüzleşerek yapıcı çözüm ve öneriler üretiyor. Bizlere destek veren Belediye Başkanı Zeki Gül’e misafirperverliklerinden dolayı okulum ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum diye konuştu.

Öğrencilerden Elif Begik ve Zeynep Bozoklu ise, arkadaşlarımızla birlikte sosyal yardımlaşma projesi gerçekleştiriyoruz. Şehir içi projelerimiz olduğu gibi yılda birkaç kez de şehir dışı projeleri yapıyoruz. Çeşitli kurumlarda gönüllü olarak çalışıyoruz dedi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı