Özel Elitpark Hastanesi

Kabakcı: Engelleri Birlikte Aşalım

Altı Nokta Körler Derneği Çorum Şube Başkanı Şaban Kabakcı ve Çorum Sivil Toplum İlişkileri Müdürü Mustafa Bayrak Leblebi TV’yi ziyaret etti.

15 Ekim Dünya Beyaz Baston Görme Engelliler Farkındalık Günü münasebetiyle Altı Nokta Körler Derneği Çorum Şube Başkanı Şaban Kabakcı, beraberinde Çorum Sivil Toplum İlişkileri Müdürü Mustafa Bayrak ile birlikte Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni Erkan Karaca’yı ziyaret etti.

Ziyarette Karaca ile bir süre görüşen Altı Nokta Körler Derneği Çorum Şube Başkanı Şaban Kabakcı, basına kendilerine verdikleri destek nedeniyle teşekkür etti. Görme engellilerin sosyal hayatta yaşadığı sorunlara dikkat çeken Kabakcı, “Farkındalık oluşturarak engelleri hep birlikte aşalım” dedi.

Çorum Sivil Toplum İlişkileri Müdürü Mustafa Bayrak da müdürlüğün faaliyetlerinden bahsetti. 2020 yılında 6 dernek projesinin İçişleri Bakanlığı’ndan destek aldığını kaydeden Toprak, 2 projenin de onay aşamasında olduğunu söyledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Amasya, Çankırı gibi çevre illerin hiçbir proje sunmadığını aktaran Bayrak, Çorum’un bölgede en çok destek alan illerden birisi olduğunu vurguladı.

Bayrak, ayrıca destek almaya hak kazanan 6 proje için bugüne kadar 400 bin TL’lik ödeme yapıldığını kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni Erkan Karaca da Bayrak ve Kabakcı’ya teşekkür etti.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı