EHM Grup

JÖLEYLE, MAKYAJLA UĞRAŞMIYORUZ, BİZ SUNGURLU’YU YÖNETİYORUZ

Exper Yaptır

Toplum Yararına Program kapsamında Çorum’da 6 ay süreyle 1000 kişinin istihdam edileceğinin açıklanmasının ardından merakla beklenen “Sungurlu Belediyesi’ne bu sene kaç kişi verilecek” sorusunun yanıtı belli oldu.

Diğer ilçelere 70 ila 100 kişi verilirken, Sungurlu Belediyesi yine cezalandırılarak sadece 7 kişinin verildiği öğrenildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan ve adaletli yaklaşımlarından dolayı teşekkür eden Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “İşkur tarafından tüm ilçelere 70’er kişi verildi ve bizim payımıza sadece 7 kişi düştü. Adaletli yaklaşımlarından dolayı Çorum Milletvekili Salim Uslu’ya, Mülki İdare Amirlerine ve İşkur İl Müdürüne teşekkür etmekle yetinmiyor, Allah’a havale etmeyi de unutmuyorum. Eminim ki hiç bir Sungurlu sevdalısı bu vebalin altında kalmayacaktır ve takdir siz değerli Hemşehrilerimindir” ifadelerini kullandı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Sungurlu’nun her yıl olduğu gibi bu yılda cezalandırıldığını hatırlatan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan’ın bu konu hakkında ne cevap vereceğini merakla beklediklerini ifade etti.

Özkan’ın Derelerin Islahı ile ilgili açıklamasına kendisine sormadığı halde cevap verdiğini hatırlatan Başkan Şahiner, “ Derelerin Islahı ile ilgili demecimize karşılık biz Milletvekillerinden cevap beklerken Özkan öne atılıp bize cevap vermişti. Madem cevap vermeye çok meraklı şu soruma da cevap versin. Tüm ilçe belediyelerine 70 ila 100 kişi verilirken, Çorum’un en büyük ilçe belediyesine 7 kişi verilmesi Allah’tan revamı bu? Sungurlu Belediyesi’nde çalışacak olanlar Sungurlu’nun evladı değil mi? Yüreğin yetiyorsa bunun hesabını Milletvekillerinden sorarsın” dedi.

Geçen ki açıklamamızdan sonra öyle savcılığa gidip suç duyurusunda bulunmalı değil. Yüreğin yetiyorsa bu 7 kişinin hesabını sorarsın diyen Başkan Şahiner, “Biz doğru bildiklerimizden hiç bir zaman şaşmadık. Biz jölecilerle, makyajcılarla uğraşmıyoruz, biz Sungurlu yönetiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...
1 Yorum
  1. ali ;

    hadi ordan meralci seni

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı