EHM Grup

JANDARMADAN KENEVİR OPERASYONU

Exper Yaptır Yeni Banner

Sungurlu´da yapılan operasyonda 2 tarlada 613 kök çeşitli boylarda hint keneviri ele geçirildi. Olayla ilgili baba ve oğlu göz altına alındı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Edinilen bilgilere göre Sungurlu İlçe Jandarma Komutanlığı ve Çorum İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Narkotik ekipleri ilçeye bağlı Güvendik Köyü´nde operasyon düzenledi. Çorum İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Narkotik Köpeği Kıyı´nın da katıldığı operasyonda O.Y ve oğlu Y.Y’nin evinde yapılan aramada kurutulmak üzere gazete üzerine bırakılmış (17,29) gr. Kubar esrar (Dişi Hint Kenevir yaprağı) Evin içerisinde bulunan soba üzerinde iki adet içilmiş kağıda sarılı içinde esrar maddesi bulunan sigara (0,96 gr) valizde cam kavanoz içerisinde (4,17 gr) toz esrar maddesi, yatak dolabı içerisinde ruhsatsız şarjörlü 12 Cal. Asil Magnum Marka yarı otomatik av tüfeği ile bu tüfeğe ait 57 adet dolu av fişeği ele geçirildi. İlçe İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Tolga Çiftçi´nin de katıldığı, İlçe Tarım Müdürü Hicabi Berişbek ve İlçe Tarım Müdürlüğü yetkilileriyle birlikte çok sayıda jandarma tarafından şahıslara ait buğday ve nohut ekili tarlalarında yapılan aramada ise 613 kök çeşitli boylarda kenevir bitkisi ele geçirildi.

Dişi Hint keneviri yetiştiren ve kullanan O.Y ve Y.Y. İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından göz altına alınırken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı