Özel Elitpark Hastanesi

İslamiyeti Korumak Adına Umut Olarak Yolumuza Devam Edeceğiz

AK Parti Milletvekili Oğuzhan Kaya, “Hem kendimizi hem de Müslümanları ve İslamiyeti korumak adına umut olarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Partisinin bir düğün salonunda gerçekleştirdiği iftar programında bir konuşma yapan AK Parti Milletvekili Oğuzhan Kaya, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Hem Müslümanların umudu olmak hem de Türk toplumunun bağımsız ve hür yaşaması için birlik ve beraberliğe ihtiyaçları olduğunu dile getirdi.

Kaya, “Toplumumuzun her kesiminden bu ülkenin harcına katkı sağlamış insanı bir araya getirdiler. Birliğin, beraberliğin, kardeşliğin buluştuğu gönül iftarı bir başlangıç oldu. Ramazan birliğin, beraberliğin en üst seviyeye çıktığı, insanların merhamet duygularının arttığı, insanların yer yüzünü adeta bir ibadethaneye çevirdiği mübarek bir ay. 180 bin kilometrelik Türk vatanında ve dünyada Müslümanların olduğu her yerde kardeşlik içerisinde, Müslümanların ezilmediği Ramazanların nasip olmasını diliyorum. Biz Türk milleti olarak 16 tane Türk devleti kurduk, 16’cısı Türkiye Cumhuriyeti’dir. Hem kendimizi hem de Müslümanları ve İslamiyeti korumak adına umut olarak yolumuza devam edeceğiz. Bir olacağız, beraber olacağız, diri olacağız. Vatanımız için dualarınızı eksik etmeyin” ifadelerini kullandı. (Ahmet Temelci)

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı