Özel Elitpark Hastanesi

İskilip’te Kapalı Olan Tarihi Aşevi Hizmete Açılacak

İskilip’te bulunan tarihi Aşevi hizmete açılıyor.İlçede 15 yıldır kapalı bulunan tarihi Aşevi, eski ehil ekmek fırınının olduğu binaya daha büyük ve modern bir halde inşa ediliyor.

31 Mart yerel seçimlerinden sonra İskilip’te değişimler devam ediyor. Belediye Başkanı Ali Sülük’ün talimatlarıyla İskilip’te 15 yıldır kapalı bulunan tarihi Aşevi, daha büyük ve modern bir halde inşa edilmeye başlandı.Binanın inşaatı bittikten sonra sürekli olarak hizmete açık olacak aşevi, Ramazan ayı’na açılışını gerçekleştirmek için çalışmalarını ivedilikle sürdürüyor.

Seyyare Güzellik Merkezi

Konuyla ilgili olarak İskilip Belediyesi Sosyal Medya Hesabından yapılan açıklamada, “Geçmişi Selçuklu Devleti ve Osmanlı’ya dayanan, İnsanların dayanışmasının en güzel örneklerinden biri, muazzam bir yardımlaşma sistemi olan aynı zamanda “bir elin verdiğini öbür el görmesin” ilkesine en uygun örneklerden tarihi Aşevini sürekli olarak hizmete açıyoruz. İlçemizde 15 yıldır kapalı bulunan Aşevi’ni, eski ehil ekmek fırınının olduğu binaya daha büyük ve modern bir halde inşa ediyoruz. Belediye Başkanımızın verdiği talimat doğrultusunda belediye ekiplerimiz, Ramazan ayı’na açılışını gerçekleştirmek için, çalışmalarını ivedilikle sürdürüyorlar. Aşevi İskilip’imize hayırlı uğurlu olsun.”denildi.

 

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı