İskilipspor Bolu’da Kampa Giriyor

2019 -2020 sezonunda Çorum 1. Amatör kümede mücadele edecek olan iskilipspor yeni sezon hazırlıkları öncesinde iskiliplilerin yoğun olarak yaşadığı Bolu’da hazırlık kampı yapacak.

Seyyare Güzellik Merkezi

Hazırlık kampı 11 Ekim cuma günü başlayıp 13 Ekim Pazar günü tamamlanacak. Kamp sürecinde ilk maçını 12 Ekim 2019 cumartesi günü saat 13:00 de Gerede ilçesinde Gerede Spor ile oynayacak olan İskilipspor ikinci maçını ise Boluspor Karaçayır tesislerinde oynayacak.

Bolu kamp organizasyonunu yapan kulüp başkan vekili Mehmet Ulucan yaptığı açıklamada ” bu sene ikincisini yapacağımız Bolu kampında takımımızın son durumunu görme imkanı bulacağız. Bilindiği üzere İskilip sahamız kapalı. Sahada antrenman yada maç yapma şansımız yok. Halı sahada hazirlanmak zorunda kalıyoruz. Ancak bizim Bolu’ya asıl gelme amacımız burada yaşayan on binin üzerindeki hemsehrilerimizle buluşmak. Gurbette yaşayan hemşehrilerimizin İskilip özlemlerini bir nebze olsun dindirmek. Önceki yıllarda yaptığımız Bolu kampında hemşehrilerimize bu sıcaklığı gördük. Bu sene yapacağımız hazırlık maçlarına Bolu ve çevresinde yaşayan tüm hemşerilerimizi iskilipe destek olmak üzere davet ediyoruz.” dedi. Mehmet Ulucan yaptığı açıklamada araç desteği için İskilip Belediye Başkanına teşekkür etti.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı