EHM Grup

İSKİLİP BELEDİYESİ’NDEN ÇEVRE KATLİAMI!

Exper Yaptır

İskilip’te belediye ve inşaat firmaları tarafından köy yollarının kenarına bırakılan atıklar vatandaşların tepkisine yol açıyor.

İlçeye 4 kilometre uzaklıktaki alana bırakılan çöpler insan sağlığını tehdit ediyor. Edinilen bilgilere göre ilçeye bağlı Musular, Örübağ ve Traşlar köylerinin geçiş güzergahına İskilip Belediyesi tarafından evsel katı atıklar atılıyor. Zaman zaman aşırı yangınların çıktığı çöplükte, dumanlar nedeniyle yol güzergahında seyreden sürücüler de zor anlar yaşıyor.

Leblebi Tv, Whatsapp Haber İhbar Hattına gelen görüntülerde, İskilip Belediyesi’nin adeta çevre katliamı yaptığı görülüyor.

Seyyare Güzellik Merkezi

Bilinçsiz bir şekilde atılan bu çöpler köy yollarında büyük bir çevre felaketine yol açmış durumda. Özellikle de bölgeye atılan çöpler, hemen köy yolunun alt kısmında bulunan bağ evlerini ve yerleşim yerlerini tehdit ediyor.

Yaşamlarını sürdürdükleri köylerinde oluşan kokudan rahatsız olan vatandaşlar, yetkililerden bölgedeki çevre katliamına bir son vermelerini istedi.

Vatandaşlar aynı zamanda İskilip Belediyesi’nin bu duruma bir çözüm bulmasını ve doğal alanların kirletilmesinin aksine korunması gerektiğini bildirdi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı