HLT Tente

İSKİLİP, AK PARTİLİLERİ BAĞRINA BASTI

Exper Yaptır

AK Parti Çorum teşkilatı tarafından İskilip’te miting düzenlendi. Miting alanına gelen Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, İskilipler tarafından alkışlarla karşılandı.

Mitinge AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Milletvekili Adayları Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu ve Serap Yıldırım, İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma, İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, AK Parti Çorum SKM Başkanı Eyüp Arslan, il ve merkez ilçe teşkilatı ile İskilip halkı katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Mitingde bir açılış konuşması yapan İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma, ilçeye yapılan yatırımları anlattı. İskilip’e yapılan her yatırımda Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ın katkısı olduğunu kaydeden Çatma, “ilçemize 5 yeni araç kazandırdık. Bu araçları bir kuruş para ödemeden Milletvekilimiz sayın Ahmet Sami Ceylan’ın destekleri ile aldık. Araçlarımızın toplam bedeli ise 4 milyondur. Desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Milletvekili adayları Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu ve Serap Yıldırım ise 24 Haziran seçimleri hakkında birer konuşma yaparak, destek istediler.

Daha sonra konuşan Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ise İskilip’i çok heyecanlı gördüğünü kaydederek, “Bana 12 yıldır sahip çıkıyorsunuz. Sizden adaylarımıza da sahip çıkmanızı istiyorum” dedi.

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı