HLT Tente

İsbir, “Daima Halkımızın Yanındayız”

Exper Yaptır

Ortaköy Belediye Başkanlığı İtfaiye birimi ilçeye bağlı Fındıklı köyünün içme suyu şebekesi ve köy çeşmesi donunca köy halkının imdadına yetişti.

Yapılan hizmet ile ilgili sosyal medya hesaplarından Belediye başkanlığına teşekkür mesajları geldi. Bir sosyal medya kullanıcısı “Sular dondu Hayvanlarımız mahsur kaldı, Devlet Baba her zamanki gibi yanımızda Teşekkürler Çorum / Ortaköy belediyesi” paylaşımı yaptı  ve Ortaköy belediyesine teşekkür etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Başkan İsbir yapmış olduğu açıklamada, “Ağır hava şartları nedeniyle ilçemize bağlı Fındıklı köyümüzün şebeke suyu ve hayvanların ihtiyacını giderdiği köy çeşmesinin suyunun donduğunun haberini aldık. Su ihtiyacını gidermek için itfaiye aracımız ile birlikte görevli personelimizi Fındıklı köyümüze sevk ettik ve Devletimizin ve Belediye başkanlığımızın daima ihtiyaç sahibi insanlarımızın yanında olduğunu hissettirdik. Bu konu ile ilgili de sosyal medya hesaplarımızdan bir çok teşekkür mesajı aldık. Bizlere destek veren yapılan hizmetimize teşekkür ederek bizlerin gönlüne dokunan kardeşlerime ayrıca teşekkür ediyorum.”  dedi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı