HLT Tente

İL GENEL MECLİSİ’NDEN BAŞKAN GÜL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Exper Yaptır

İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Abdullah Meteoğlu ve İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  

Hizmet yarışındayım diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, geçmişte Çorum’a hizmet eden ne kadar Belediye Başkanımız, İl Genel Başkanımız, İl Genel Meclis üyelerimiz varsa ben hepsine şükranlarımı arz ediyorum. Çorum gerçekten yaşanabilir bir kent olmuşsa bunda hem atanmış idarecilerimizin hem de seçilmiş idarecilerimizin, milletvekillerimizin büyük katkısı olmuştur. dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya yaptığı konuşmada, sizin yüzünüz, kalbiniz güzel, içiniz güzel. İnşallah hizmetlerinizle de Çorum çok daha güzel olacak. Çorum için bir şans olduğunuzu düşünüyorum. 24 saat birlikte çalışmaya hazırız. Rabbim yar ve yardımcınız olsun diye konuştu.

İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Abdullah Meteoğlu ise, AK Parti İl Genel Meclisi grubu olarak geliştirdiğimiz şöyle bir slogan vardı; eğer konu Çorum ise geriye kalan her şey teferruattır dedi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı