EHM Grup

İKİ SAAT BEKLETTİLER, SONRA DA PARMAKLAR DİKİLMEZ DEDİLER

Exper Yaptır Yeni Banner

Alaca ilçesinde meydana gelen talihsiz kazada elini patos makinesinin kayışına kaptıran adamın 4 parmağı koptu.

71 yaşındaki Yusuf Şahin’in yakınları kopan parmaklarıyla önce Alaca Devlet Hastanesine ardından Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gitti, ancak sonuç alamadı.

Hasta yakınları doktorları geç müdahale etmekle suçladı.

Edinilen bilgilere göre; Alaca ilçesi Çopraşık Köyünde ikamet eden 71 yaşındaki Yusuf Şahin tarlada patos yaptığı esnada sol elini patos makinesinin kayışına kaptırdı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Yusuf Şahin’in baş parmak hariç diğer 4 parmağı koptu.

Yaralı adam, Alaca Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kaldırıldı.

Bu arada hasta yakınları uzun süre doktorların müdahale etmesini beklediklerini iddia ederek tepki gösterdi. Yaralı Yusuf Şahin’nin torunu Mesut Şahin “Hastanede bizimle ilgilenmediler.

Bizi yaklaşık iki saat beklettiler, sonra da parmaklar dikilmez dediler” diyerek tepkisini dile getirdi. Yusuf Şahin’e pansuman yapılarak hastaneden taburcu edildiği bildirildi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...
1 Yorum
  1. Kamil yayci ;

    Oncelikle gecmis olsun. Her kopan parmak dikilemez. Dikilemeyecegine karar verildiyse daha ne tur bir ilgi bekliyor vatandas anlamadim?
    Daha onceden bi husumetin mi var doktorla da dikilebilecegi halde dikmesin?kimse hastanin 4 parmagini kaybetmesini istemez ama yapacak bisey yoksa da kadere razi olacaksin. Adamlar 6 sene okuyup ustune 5 sene daha okuyo, sen daha iyisini biliyosan niye kendin dikmedinde hastaneye gedin???
    Gecesini gunduzune katarak hizmet veren insanlari bilip bilmeden boyle yargilayip yanlis yapiyorsunuz. 500 bin nufusa hizmet veren bir hastane. Yinede iyi hizmet veriyor. Tum hastane calisanlarindan Allah razi olsun.

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı