Exper Yaptır

HİTÜ İLE TED İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

Hitit Üniversitesi ile Özel TED Çorum Anadolu Lisesi Müdürlüğü arasında sosyal ve bilimsel iş birliği gerçekleştirmek amacıyla protokol imzalandı.

Protokol kapsamında Özel TED Çorum Anadolu Lisesi’nin ihtiyaç duyabileceği Bilim İnsanı Yetiştirme ve BTEC Projesine laboratuvar desteği sağlamak, eğitimin alt yapısının iyileştirilmesi, öğretim süreçlerinin değerlendirilmesi, öğretim programının zenginleştirilmesi, seminer ve projelerin nitelik yönünden geliştirilmesi veya eğitim öğretim desteği sağlanması, ortak projeler yürütülmesi, bilimsel, sportif ve kültürel etkinlikler düzenlenmesi hedefleniyor.

Seyyare Güzellik Merkezi

Protokol imza töreni sonrası açıklamalarda bulunan Özel TED Çorum Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Hüseyin Hastaoğlu, Hitit Üniversitesiyle işbirliği içerisinde hareket ederek ortak çalışmalar yapmaktan büyük mutluluk duyacaklarını belirtti.

Hitit Üniversitesi olarak kurumlar arası iş birliklerini çok önemsediklerini ifade eden Rektör Alkan da kapılarının kentin tüm paydaşlarına açık olduğunu vurgulayarak, yapılan protokolün her iki kuruma hayırlı olmasını diledi.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı