HLT Tente

HIRSIZLAR İŞ BAŞINDA

Exper Yaptır

Çorum’un Alaca ilçesinde bir iş yerinden tablet bilgisayar ve bilgisayar malzemeleri çalan hırsızlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

İş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, gece saatlerinde Günhan Mahallesi Sakarya Sokak üzerinde faaliyet gösteren Adnan Sümbülcü’ye ait iş yerinin camını kıran 3 kişi, bir süre bekledikten sonra vitrindeki tablet bilgisayarları çalarak bölgeden uzaklaşıyor.

Seyyare Güzellik Merkezi

Kaşkol, şapka ve bere ile yüzlerini gizledikleri ve zaman zaman etrafı kontrol ettikleri görülen 3 kişi, bir süre sonra yeniden iş yerinin önüne geliyor. Taşla kırdıkları vitrinin camından içeri giren bir kişi, dükkanın içerisindeki bilgisayar malzemelerini alıp, dışarıda bekleyen arkadaşlarına veriyor. Yaklaşık 2 saat boyunca birkaç kez iş yerine giren ve çaldıkları malzemeleri kabanlarının içerisine saklayan 3 kişi, daha sonra bölgeden uzaklaşıyor.

Sabah saatlerinde iş yerine gelince durumu fark eden iş yeri sahibi Sümbülcü, polise ihbarda bulundu. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, zanlıların yakalanması için çalışma başlattı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı