EHM Grup

HEYECAN OLSUN DİYE POLİSTEN KAÇTI, İKİ POLİS ARACINA ÇARPTI!

Exper Yaptır Yeni Banner

Çorum’da polisin dur ihtarına uymayan gençler otomobille kaçarken polis araçlarına çarpınca yakalandı. Otomobilde bulunan 3 arkadaş, heyecan yaşamak için kaçtıklarını söyledi. Yapılan kontrolde gençlerinde alkollü olduğu ortaya çıktı.

Çorum’da gece saatlerinde polisin dur ihtarına uymayarak kaçan bir otomobil ile polis ekipleri arasında uzun süren kovalamaca yaşandı.   19 KU 434 plakalı otomobilin sürücüsü 25 yaşındaki Mert T., yanında iki arkadaşıyla birlikte alkol alarak gezintiye çıktı. Tehlikeli araç kullandıkları yönünde ihbar üzerine polise ekipleri harekete geçti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Polisin kendilerini durdurmak istediğini fark eden gençler, kaçmaya başladı. Polis ekipleri ile alkollü gençler arasında kovalamaca başladı. Polis bir süre sonra gençlerin bulunduğu otomobili Esnaf Evler 1. Sokakta kıstırdı. Polisten kaçmaya çalışan gençler iki polis aracına çarptıktan sonra polis tarafından durduruldu.  Otomobil sürücüsü Mert T. ve otomobilde bulunan iki kişi heyecan yaşamak için kaçtıklarını söylediler.

Gençlerin kimlik kontrolünü yapan polis otomobilde de arama yaptı. Yapılan kontrolde otomobil sürücüsü Mert T.’nin 142 promil alkollü olduğu tespit edildi. Gençler ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürülürken, otomobil ise çekici ile kaldırıldı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı