Özel Elitpark Hastanesi

HER SEÇİM BÖLGESİNDE ADAYIMIZ OLACAK

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, parti olarak her seçim bölgesinde aday göstereceklerini kaydederek, “İYİ Parti Çorum seçim çevresinde kendi parti kimliği ve parti logosu ile tüm seçim çevrelerinde olacaktır” dedi.

Özsaçmacı, 31 Mart 2019’da yapılacak olan mahalli idareler seçimine Çorum’da İYİ Parti olarak hazırlandıklarını kaydeden Özsaçmacı, “31 Mart Mahalli idareler seçimleri dolayısı ile Çorum İli ve İlçeleri ile birlikte tüm seçim çevresinde Belediye ve İl Genel Meclislerine partimiz İYİ Parti olarak her seçim bölgesinde aday gösterecektir.

Yapılan çalışmalar ve değerlendirmelerin sonuna yaklaşılmış olduğu bu süreçte bir kısım adaylarımız genel merkezimiz tarafından kamuoyuna ilan edilmiştir.

Seyyare Güzellik Merkezi

Partimiz kurumsal çalışmaları adaylarımızın Genel merkez tarafından ilan edilmesi noktasında bildirimleri olması nedeni ile adaylarımız genel merkezimiz tarafından açıklanmaktadır.

İl belediye başkan adayımız ve diğer ilçelerimizin ilan edilmesi Genel Başkanımızın katılımları ile gerçekleştirilecek Mahalli idareler seçimi Aday tanıtım toplantısında; 20 Şubat 2019 tarihinde ATO Congresium Kongre Merkezinde kamuoyuna sunulacaktır.

İYİ Parti Çorum seçim çevresinde kendi parti kimliği ve parti logosu ile tüm seçim çevrelerinde olacaktır. Kamuoyuna saygı ile duyururuz” ifadelerini kullandı.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı