Özel Elitpark Hastanesi

“HER MAHALLEYE KATLI VE KAPALI OTOPARK”

İyi Parti Çorum Belediye Başkan adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Albayrak caddesinde bulunan esnafla buluştu. Esnaf tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Bilgi Terlemezoğlu, esnafın sorunlarını ve dertlerini dinledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

İyi Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’nın da katıldığı ziyaretlerde İyi Parti Çorum Belediye Başkan adayı Bilgi Terlemezoğlu, Albayrak caddesinde taksi duraklarını, kahvehaneleri ve işyerlerini tek tek ziyaret etti. Cadde üstünde girilmedik işyeri bırakmayan Terlemezoğlu’na vatandaşlar ve esnaf büyük ilgi gösterdi.

 

 

“HER MAHALLEYE KATLI VE KAPALI OTOPARK YAPILARAK HİÇBİR ARAÇ CADDE VE SOKAK İÇİNE PARK YAPMAYACAK”

Terlemezoğlu, vatandaşlara Çorum Belediyesini kazanmaları halinde belediyeyi beraber yönetme sözü verirken, vatandaşlara projeleri hakkında da bilgiler verdi. Albayrak caddesi esnafı tarafından cadde üstünde cadde üstündeki trafik yükünün fazla olması ve araç park alanlarının yetersizliğinden dolayı sıkıntılar yaşandığını anlatması üzerine,İyi Parti Çorum Belediye Başkan adayı Bilgi Terlemezoğlu, Belediye başkanı seçilmeleri halinde her mahalleye katlı ve kapalı otopark yapılacağını, hiçbir aracın cadde ve sokak içine park yapılmayacağı müjdesini verdi. Terlemezoğlu, ayrıca bazı cadde ve sokakların araç trafik yüküne göre tek yöne de düşürüleceğini de sözlerine ekledi.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı